Підписатися на RSS

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

/Files/images/DSC_0598.jpg

Зустріч із школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник, і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИК

Свято для першокласників - це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

У жовтні 2001 року, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вчителі англійської мови, разом із учнями початкових класів провели свято "Планета друзів". Вивчаючи англійську мову протягом трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн. Під час свята широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

/Files/photogallery/8864/XpBdy8ENIp8.jpg

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми та, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці. Наступного дня - настають зимові канікули.

8 БЕРЕЗНЯ

/Files/photogallery/8763/HNEihwTEPUA.jpg

У цей життерадісний день усі чоловіки вітають жінок. Це свято проходить, зазвичай, після навчального дня. Відбувається концерт, а після концерту вчителя й дівчата школи отримують подарунки.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто та водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України та звучать теплі та добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. Під час свята кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, у роботі МАН, у шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхолі, закінчилися випускні іспити та ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, вчителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники їдуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

/Files/images/международное .jpg

З 2007-2008 н.р. педагогічний колектив співпрацює з Міжнародною громадською організацією «Надія – в освіті», провідною метою якої є співпраця вчителів різних країн в області освіти та виховання підростаючого покоління як духовного, морального-освіченого та фізично- здорового покоління. У рамках цієї співпраці відбулися:- травень 2008 року - зустріч старшокласників ХЗШ № 137 із старшокласниками Данії, під час якої проведено круглий стіл із питань формування особистості підлітків і товариський футбольний матч, який закінчився перемогою наших учнів;-жовтень 2008 року творчу зустріч педагогів школи з педагогами державних шкіл США , на які обговорювалися проблеми виховання та навчання дітей та підлітків, що потребують посиленої педагогічної уваги;- Грудень 2008 року проведено під патронатом міжнародної громадської організації «Надія – в освіті» засідання педагогічної ради за темою: «Особистісне зростання кожного вчителя як мета та результат педагогічного процесу»;- лютий 2009 року - розпочато Програму формування основних рис характеру, в межах якої проведено тематичний місячник Чесності, всі справи якого були спрямовані на те, щоб учні, вчителі та батьки школи замислились над проблемою чесного життя в сучасному суспільстві, на власним життям, проаналізували свої вчинки як чесної людини.

Кiлькiсть переглядiв: 173