Підписатися на RSS

1 вересня 1937 року на території Червонобаварського, нині Новобаварського району, було відкрито середню школу № 137.

/Files/images/Рисунок5 школа.jpgПід час Великої Вітчизняної війни шкільна споруда не зазнала тяжких втрат та не була зруйнована. Протягом німецької окупації перший поверх школи був пристосований під стайню. Після визволення міста в школі силами вчителів та учнів було проведено ремонт приміщення. В школі відновилися заняття.

До 1985 року школа працювала як десятирічна, і її учні отримували середню освіту. 1985 року в зв'язку з підвищенням ролі професійної освіти школа стала восьмирічною. У такому статусі вона працювала до 1997 року, коли згідно з проведеною реформою середньої освіти школі було повернуто статус середньої загальноосвітньої І-ІІІ ступенів.

На виконання Закону України "Про мови" школа задовольняє потреби російськомовного населення , викладання основних предметів здійснюється російською мовою. В школі мають змогу навчатися діти багатьох національностей: вірмени, грузини, осетини, чеченці, лезгини, євреї, цигани.

/Files/images/DSCF4428.JPGПротягом всього часу існування історію школи створювали вчителі. Серед них такі чудові спеціалісти як Самсонова В.І., Веселова К.О., Задунайська К.А., Науменко Л.В., Барановська А.Д., Кочетов Л.В., Ільїна Н.О., Сергієнко А.П., Маркова О.І., Кирик Л.А., Алішина В.К., Білоус Л.В., Фатьянова О.Є. В різний час директорами школи були Залата М.М., Решетняк Н.І., Шарая Н.О., Чакалов К.Г., Охрименко Т.А., Курякова Л.В. З 2003 р. по 2011 р. директором школи працювала Горяєва О.В.

Серед випускників школи є видатні люди. Це поет Ю.Стадниченко -директор Інститута травматології та ортопедії Корж В.В. Також серед випускників школи багато вчителів, лікарів, інженерів, приватних підприємців.

/Files/images/DSCF6343.JPG