/Files/images/виховна робота.png

Указом Президента України від 12.03.2021 №94/2021 затверджено Національну молодіжну стратегію розвитку до 2030 року.

Стратегія буде спрямована на забезпечення створення додаткових можливостей для становлення, розвитку та підвищення рівня конкурентоспроможності молоді, реалізації її конституційних прав і свобод, утвердження у молодіжному середовищі здорового способу життя, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності суспільства й держави.

Метою виховання є форування морально-духовної життєво компетентної особитості, яка успішно самореалізується в соціум як громаднин, сім’янин, професіонал.

Виховна проблема, над якою працює педагогічний колектив школи: "Створення належних умов для забезпечення формування системи життєвих цінностей учнів в умовах реалізації програми «Основні орієнтири виховання учнів 1 – 9 класів навчальних закладів України» "

Схема-алгоритм виховної роботи ХГ № 137