Зі святом Останнього дзвоника!

В останній день навчального року ми: вчителі, учні, батьки збиралися на шкільному подвір’ї щоб з гордістю підвести підсумки року, що минає. Вчителі заспокоювали дітей на святі, діти з нетерпінням чекали канікул, а батьки, дивлячись на дітей не хотіли щоб вони так швидко дорослішали. Але вже другий рік поспіль наше свято проходить онлайн. Та як би не було важко наша віра в перемогу стала ще сильнішою. Цього року ми працювали ще наполегливіше та старанніше, здобували перемоги та брали участь у різноманітних конкурсах. Ми стали волонтерами та були активними учасниками районних благодійних акцій. Ми вдячні кожному, хто наполегливо вчився та вчив, хто організовував і допомагав в навчанні! Разом – ми неповторні, сильні та незламні! Зі святом Останнього дзвоника!