Закінчив роботу табір з денним перебуванням "Казка"

17.06.2011р. закінчив роботу табір з денним перебуванням "КАЗКА"

Табір з денним перебуванням «Казка» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 137 працював з 30.05.11 по 17.06.11 – всього 14 робочих днів. Табір відвідували діти ХЗОШ № 137 та ХЗОШ № 76 відповідно з наказом Жовтневого РУО № 163 від 25.05.11. Згідно з заявами батьків та з наказом № 1 по табору від 30.05.11 до табору було зараховано 60 учнів ХЗОШ № 137 та 43 учні ХЗОШ № 76, всього 103 учня. За кошти батьків з них харчувалися 97 учнів, 6 учнів – з 100% бюджетним фінансуванням. Безкоштовні путівки були видані учням-сиротам та учням з багатодітних сімей. Це питання було розглянуто на засіданні педагогічної ради (протокол № 4 від 20.05.11) та виданий наказ по ХЗОШ № 137 № 69 від 27.05.11 «Про направлення учнів у табір з денним перебуванням за рахунок бюджетних та батьківських коштів».
Наказом по школі № 63 від 18.05.11 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2011 році» було затверджено список працівників в такому складі:
• Колесник І.Л. – директор табору;
• Бєлкіна О.В. – заступник директора табору;
• Діхтяренко Н.Д., Фесенко О.В., Фесенко І.В., Сидюк Т.М., Синицький В.А., Кучмій О.Ю., Олексенко О.В., Буніна Н.В., Лободенко Л.М., Петренко А.І., Половик Т.О., Струтинська О.І. – вихователі;
• Марченко Н.Л. , Масленкова І.О. – працівники їдальні;
• Учитель І.О. – прибиральниця.
Згідно цьому ж наказу відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей покладено на працівників табору.
На початок роботи табору 27.05.11 було отримано дозвіл на відкриття табору з денним перебуванням Жовтневої СЕС, створені необхідні накази, складено план роботи та режим дня, оформлено інформаційний куточок.
На кожного працюючого в таборі була розроблена та затверджена наказом по школі (№ 69 від 27.05.11) посадова інструкція, а також інструкція з техніки безпеки та охорони праці. Всі працівники пройшли вступний, первинний та повторний інструктажі з ТБ.
Всі діти були розбиті на 5 загонів, за якими було закріплено по 2 вихователя.
Табір з денним перебуванням розташований в чотирьох навчальних кабінетах: в кабінеті № 21 розміщений кінозал з телевізором, відеомагнітофоном, DVD та комп’ютерами. В кабінеті № 22 обладнана ігрова кімната та читальний зал. Кабінети №№ 25 та 26 відведено під спальні для дівчат та хлопців. Всього було встановлено 24 розкладайки. Також була достатня кількість тазиків для миття ніг, рідкого мила та паперових рушників. В розпорядженні табору був спортивний зал та спортивний майданчик, де щоденно проводилась зарядка, рухливі ігри, спортивні змагання.
Згідно з затвердженим розпорядком дня табір працював з 08.30 до 15.00 щоденно. Харчування проводилось двічі на день відповідно до перспективного меню, з розрахунку 10 грн на день. В раціон були включені свіжі овочі та фрукти, салати. Кожного дня діти отримували натуральні соки та вітамінізовані напої. Щоденно проводилась С-вітамінізація напоїв або салатів. Питний режим було організовано бутилірованою сертифікованою водою «Роганська» в їдальні. З метою профілактики захворюваності дітей в таборі був складений та виконувався план медичних заходів, в якому передбачалися такі заходи:
- щоденний огляд дітей на педикульоз;
- щоденна аерекція;
- загартовуючи заходи.
Контроль за виконанням плану медичних заходів було покладено на медичну сестру.
Відповідно до методичних рекомендацій за здоровий спосіб життя в таборі проводилися такі заходи:
- конкурс малюнків «Спасибі, ні»;
- бесіда шкільного лікаря «Здорово бути здоровим»;
- виховні бесіди про шкідливість паління;
- конкурс-вікторина «Я – громадянин України»;
- конкурс-виставка малюнків «Я живу в Україні»
З метою попередження усіх видів дитячого травматизму були сплановані та проводились бесіди з цього питання. Всі проведені бесіди реєструвалися у відповідних журналах та у щоденних планах роботи вихователів.
Згідно з планом виховної роботи в таборі були проведені такі заходи:
- виховні бесіди;
- екскурсія в яри, збирання гербарію;
- поїздка до зоопарку;
- екскурсія в парк ім.. Шевченка;
- поїздка на площу Свободи;
- дитячі дискотеки.
Також діти табору відвідали дві вистави в театрі музичної комедії та виставу в цирку.
На базі табору з денним перебуванням працювали гуртки кераміки та бісероплетіння, що їх вели керівники СЮТ.
Щоденно проводились спортивні змагання, конкурси, вікторини, рухливі ігри тощо.