/Files/images/почат 1.jpg /Files/images/почат 2.jpg

Українські першокласники розпочали навчальний рік за програмою Нової української школи. НУШ має докорінно змінити підхід до навчання – як у школярів, так і вчителів. Одна з новацій – відтер жодних рядів із парт, вони переставлятимуться впродовж року. Вчительський стіл із комп'ютером, зона відпочинку з м'якими меблями і розвивальна зона з різними іграми. Але головне- веселі й здорові першачки! Успіхів вам у навчанні!

/Files/images/почат 3.jpg /Files/images/почат 4.jpg/Files/images/почат 5.jpg

І знову наші першачки...НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

/Files/images/почат 6.jpg/Files/images/почат 7.jpg

З-поміж різноманітних проявів добра чи не найпереконливішим є милосердя!

Справжня добра справа не потребує гучних лозунгів і яскравих афіш, бо робиться від щирого серця. Це не героїзм, а невід’ємна складова людства.

На жаль, учні нашої школи, батьки, друзі та колеги не мають чарівної палички, проте на маленькі дива, ми все ж таки спроможні. Протягом тижня тривала доброчинна акція «Доброта сердець».
Ми зробили маленький внесок у велику справу допомоги!