Піклуємося про пташок

На вулиці панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Люди вдягаються у теплі речі, тварини лягають спати або ж рятуються приготованими осінню запасами.

Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля міських птахів багато в чому залежить від доброти та милосердя людей. Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення акцій-конкурсів екологічного спрямування. Цього року учнями школи та їх батьками були виготовлені годівнички різних типів та розвішені на території школи. Діти експериментували з матеріалами, формами, розмірами, стилями. Тепер у нашому районі безліч пернатих буде врятовано, адже територію ХЗОШ №137 прикрашають чудові годівнички, виготовлені юними захисниками природи!

/Files/images/2018/godvnichki/viber image1.jpg /Files/images/2018/godvnichki/viber image3.jpg

/Files/images/2018/godvnichki/viber image7.jpg /Files/images/2018/godvnichki/viber image6.jpg