13.10.2017 Інтерактивна екскурсія до "Технопарку Ватутине".

Якщо ви по-справжньому хочете оволодіти прийомами і навичками дій в надзвичайних ситуаціях, тоді краще один раз побачити це на власні очі і випробувати все на собі!

13 жовтня 2017 року учні 5-7 класів брали участь у інтерактивній екскурсії в стилі Action-adventure. Виявляється, військово-патріотичне виховання майбутніх захисників батьківщини може проходити не нудно і монотонно за шкільною партою, а в сучасному центрі Оперативно-рятувальної служби.

Етапи екскурсії-гри:

1. Побудова на плацу, техніка безпеки під час перебування на території центру.

2. Знайомство з рятувальною технікою та можливість випробувати її застосування: пожежна машина, засоби тущение вогню, аварійно-рятувальна машина, пневмо інструмент, гідро інструмент і т.д.

3. Дії під час виявлення вибухових речовин.

4. Оперативні завдання по предоленію наслідків надзвичайних ситуацій: евакуація з багатоповерхового будинку, смуга перешкод, стрільба з пневматичної гвинтівки.

5. Підведення підсумків гри та нагородження переможців.